Tizenhárom gólos meccsen nyert Minaj

Labdarúgás

2016. október 26., 08:00 , 824. szám

Szépen potyogtak a gólok a 24. fordulóban a megyei labdarúgó-bajnokság küzdelemsorozatában, amelyben a listavezető Ungvári FC és az üldöző Nagyszőlős is fölényes győzelmet aratott.

Elképesztő meccset játszott a már biztosan harmadik Minaj, amely az FC Polena vendégeként már az első félidőt követően 6-1-re vezetett. A második félidőre feltámadó házigazdák és a kiengedő vendégek gólpárbajából végül egyetlen találattal mégis az ungvári járási együttes került ki győztesen. A minaji csapatban az egykori Hoverla-kedvenc, Matvij Bobal egymaga négyszer volt eredményes.

A középmezőnyhöz tartozó két beregszászi járásbeli együttes közül Déda Ilosvát verte fölényesen, míg a Vérke-partiak Dolhán nyertek minimális különbséggel.

Eredmények (zárójelben az ificsapatok eredményei): FC Polena–Minaj 6-7 (5-0), Ungvári FC–Munkács 6-1 (1-2), Déda–Ilosvai Buzsora 5-1 (1-5), Huszti Obolony–Nagyszőlős 1-5 (0-0), Dolhai Borzsava–Beregszász 0-1 (3-0), Ungvári Spartacus–Irhóc 3-0 (3-1).

A felnőttek táblázatát az Ungvári FC vezeti 56 ponttal az 54 pontos Nagyszőlős előtt.

A fiataloknál Nagyszőlős áll az élen 55 ponttal, két ponttal van lemaradva Munkács.