Öt együttes is bejelentkezett az aranyéremért

2015. augusztus 26., 10:20 , 763. szám

A 12. forduló mérkőzéseivel folytatódott több mint egy hónapos szünetet követően a megyei labdarúgó-bajnokság első osztályának küzdelemsorozata.

A tabella első harmadában helyet foglaló együttesek közül csupán a nyári szünet alatt játékosállományát tekintve meggyengült listavezető Nagybégány nem tudott nyerni, így az a helyzet állt elő, hogy a rendkívül szoros élmezőnyben öt együttes is egyetlen pontnyira van egymástól.

Eredmények (zárójelben az ifjúsági csapatok eredményei): Técső–Ungvári FC 1-3 (0-3), Déda–Beregszász 2-1 (0-6), Munkács–Dolhai Borzsava 4-1 (4-1), Huszti Obolony–FC Polena 3-1 (3-0), Nagyszőlős–Ilosvai Buzsora 6-0 (7-0), Szerednye–Nagybégány 0-0 (1-1).

A tabellát Ungvár, Nagybégány és Déda vezeti egyformán 24 ponttal, de Munkácsnak és Nagyszőlősnek is 23-23 pontja van. A Latorca-parti gárdának még van egy elmaradott mérkőzése is Beregszász ellen.